Víťazi 2017

Víťazi tohtoročných pretekov:
D - Dorastenci, 1999 a mladší: 5 000 m

  1. Opálka Jozef - SVK (Košice) - 00:19:35
  2. Pochyba Maxim - SVK (Košice) - 0:20:13
  3. Kovács Tamás - SVK (Szepsi) - 00:23:01

Z8 - Ženy, 1998 a staršie: 8 000 m

  1. Suszter Zuzana - SVK (Košice) - AK Slavia TU Košice - 00:38:13
  2. Szabó Katalin - HUN (Debrecen) - 00:38:33
  3. Opálková Mária - SVK (Košice) - Slávia TV Košice - 00:38:36

Z - Ženy, 1998 a staršie: 21 097,5 m

  1. Gulyás Vera - HUN (Debrecen) - DSC-SI - 01:23:47
  2. Malyy Natália - UKR (Užhorod) - Bežecký  klub Spartak Medzev - 01:37:40
  3. Jackuliak Kristina - SVK (Košice) - 01:45:07

M1 - Muži, 1998 - 1978: 21 097,5 m

  1. Onofrej Erik - SVK (Košice) - 05 BK Furča Košice -  01:27:32
  2. Tabačko Daniel - SVK (Košice) - Bigmedia - 01:29:37
  3. Majiroš Daniel - SVK (Košice) - O5 Bežecký klub Furča - 01:32:49

M2 - Muži, 1977 - 1968: 21 097,5 m

  1. Malyy Anatolii - (Užgorod) - JM Demolex Bardejov - 01:22:27
  2. Orest Babyak - UKR (Užgorod) - JM Demolex Bardejov - 01:22:41
  3. Safko Michal - SVK (Medzev) - PK Medzev - 01:25:44

M3 - Muži, 1967 a a starší: 21 097,5 m

  1. Balogh Vladimír - SVK (Košice) - Tj Obal servis Košicel - 01:26:32
  2. Vyšnicky Ladislav - SVK (Poľov) - BK Steel Košice - 01:28:48
  3. Janovič Peter - SVK (Košice) -  Active life- 1:31:32

C1 - Chlapci a dievčatá, 1999 a mladší/-ie: 67 000 m

  1. Vojtičko Denis - SVK (Kežmarok) - CK MŠK Kežmarok - 01:45:19
  2. Pástor Tomáš - SVK (Košice) - Kohut Audio - 01:45:21
  3. Ivan Dominck -SVK (Zvolen) - CK Krupina - 02:05:21

C2 - Muži, 1998 - 1978: 67 000 m

  1. Kozel Dušan - SVK (Košice) - Kriwo Jantex Humenné - 01:45:05
  2. Stachura Lukaš - SVK (Košice) - Pro Sport Team Košice - 01:45:05
  3. Valko Ľubomír - SVK (Košice) - Pro Sport Team Košice - 01:45:05

C3 - Muži, 1977 a starší: 67 000 m

  1. Nyirkó Attila Csaba - HUN (Miskolc) - MVSC - 01:45:17
  2. Kuzma Štefan - SVK (Moldava nad Bodvou) - Saat Sport Racing Team - 1:45:18
  3. Tache Tomáš - SVK (Košice) - Prosport  Team Košice - 01:45:18

CZ - Ženy, 1998 a staršie: 67 000 m

  1. Gaál Izabella - HUN (Nyíregyháza) - 1:49:22
  2. Szabóová Ivana - SVK (Košice) - Pro-body KE - 1:50:16
  3. Šoltésová Anna - SVK (Košice) - 1:58:05

Juniori - Dorastenci, 1998 a mladší: 21 097,5 m

  1. Klembara Jakub - SVK (Košice) - Skating Club Košice - 00:37:00
  2. Filip Matej  - SVK (Spišská Nová Ves) - Skating Club Košice - 00:37:03
  3. Petro Daniel - SVK (Košice) - Skating Club Košice - 00:37:14

Juniorky - Dorastenky, 1998 a mladšie: 21 097,5 m

  1. Dohaničová Claudia - SVK (Košice) - Cookie skating club Košice - 00:39:30
  2. Šároššyová Milada - SVK (Košice) - RKIC - 00:46:23

Senior muži - hlavná kategória: 21 097,5 m

  1. Klembara Jakub - SVK (Košice) - Skating Club Košice - 00:37:00
  2. Slotta Michal  - SVK (Rajecké Teplice) - IC Žilina - 00:37:01
  3. Filip Matej  - SVK (Spišská Nová Ves) - Skating Club Košice - 00:37:03

Senior ženy - hlavná kategória: 21 097,5 m

  1. Karabová Renáta - SVK (Košice) -  RKIC - 00:37:21
  2. Dohaničová Claudia - SVK (Košice) - Cookie skating club Košice - 00:39:30
  3. Šároššyová Milada - SVK (Košice) - RKIC - 00:46:23

U40 - Muži, 1987 - 1978: 21 097,5 m

  1. Smuda Miro - SVK (Poprad) - PIK Poprad - 0:37:03
  2. Vaško Marián - SVK (Košice) - Skating Club Košice  - 00:42:39
  3. Hajduček Štefan - SVK (Košice) - Skating Club Košice - 00:51:42

U50 -  Muži, 1977 - 1968: 21 097,5 m

  1. Petro Pavol - SVK (Úpor) - Skating Club Košice - 00:37:03
  2. Ďurica Ján - SVK (Zvolen) - Inline Borievka - 00:39:31
  3. Lévay Jozef - SVK (Bratislava) - Cookie skating club Košice 00:39:36

U50 - Ženy, 1977 - 1968: 21 097,5 m

  1. Mlynáriková Stanislava - SVK (Nová Baňa) - 0:50:27
  2. Kalapošová Zuzana - SVK (Košice) - 00:51:57
  3. Miklossiová Beata - SVK (Košice) - Dijon - 00:54:26

U60 - Muži, 1967 - 1958: 21 097,5 m

  1. Špendel Igor - SVK (Prešov) - Skating Club Košice - 0:37:03
  2. Makeľ Kamil - SVK (Michalovce) - Skating Club Košice - 0:39:32
  3. Zdechovan Ján - SVK (Štítnik) - AK Maratón Rožňava - 00:44:39

U70+  - Muži, 1957 a starší: 21 097,5 m

  1. Koctúch Miloš - SVK (Betliar) - Rožňava AK Maraton - 00:50:12
  2. Caban Ernest -SVK (Žiar nad Hronom) - Inline Žiar - 00:50:12
  3. Vaculčiak Mirko -SVK ( Banská Bystrica) - 00:51:49

64 bežec, 108 cyklista, 46 kolieskový korčuliar.